پنکک سوییت اسمیل -خرید عمده محصولات آرایشی

قیمت پنکک سوییت اسمیل - فروشگاه آجی گل خرید عمده لوازم آرایشی نمایندگی محصولات سوییت اسمیل فروش عمده لوازم آرایشی در بازار تهران
870000 ریال
موجودی کالا 12

پنکک سوییت اسمیل اصل

 

پنکک سوییت اسمیل یکی از محصولات جدید فروشگاه اینترنتی آجی گل می باشد که با توجه به درخواست مکرر کاربران تهیه و در وب سایت قرار داده شده، پنکک سوییت اسمیل یک محصول دوکاره می باشد که به اصطلاح به آن پنکک سنگی  نیز میگویند.

نمایندگی فروش پنکک سوییت اسمیل :

 

فروشگاه اینترنتی آجی گل نماینده رسمی فروش محصولات سوییت در ایران می باشد (پنکک سوییت اسمیل، کرم پودر و رژ لب جامد بدون سرب)، محصولات سوییت اسمیل دارای پروانه بهداشت و سیب سلامت می باشند همچنین مواد تشکیل دهنده این محصول از کشور تایوان وارد میشود و در ایران عملیات بسته بندی و فروش آن انجام میشود.

پنکک سوییت اسمیل یکی از برند های آرایشی ایرانی می باشد که در راستای حمایت از تولید ملی توان رقابت با پنکک های خارجی را دارد و چه بسا بسیار با کیفیت تر و سالم تر از نمونه های مشابه خارجی خود است.

مدیران فروشگاه اینترنتی آجی گل با ارتباط قوی که با مسئولین برند سوییت اسمیل داشته اند موفق شدند اجازه فروش این محصول را به صورت اینترنتی در وب سایت کسب کنند ،پنکک سوییت اسمیل بسیار مرقون به صرفه و مناسب است این پنکک سنگی می باشد یعنی می توان از آن به عنوان یک پنکک دوکاره استفاده کرد.خاصیت پنکک دوکاره یا سنگی این ست که میوان از ان بجای کرم پودر نیز استفاده کرد ،!!حتما بسیار تعجب کرده اید اما باید بگوییم قبل استفاده ازپنکک سوییت اسمیل، صورتتان را با یک دستمال مرطوب کننده خیس کنید و سپس از این پنکک استفاده کنید،با توجه به توضیحات که ادیم پوشش پنکک مانند کرم پودر می شود

فروشگاه اینترنتی آجی گل مرکز فروش عمده لوازم آرایشی ، در این فروشگاه تمام محصولات با تخفیف و زیر قیمت بازار عرضه میشود.هدف کلی از این تجارت ارتباط بازار لوازم آرایشی تهران به دنیای پر سود تجارت الکترونیک می باشد.

در قدم اول ین فروشگاه به این نیت تاسیس شده تا خریداران عمده لوازم آرایشی سراسرکشور بدون دغدغه دوری از پایتخت و بازار مرکزی لوازم آرایشی  بتوانند محصولات آرایشی خود را بدون واسطه خرید کنند .

پنکک سوییت اسمیل- خرید عمده محصولات آرایشی

پخش لوازم آرایشی و بهداشتی به صورت عمده

پخش عمده لوازم آرایشی و بهداشتی ،به صورت اینترنتی مدتی است که در ایران رایج شده  فروشگاه های متعددی اقدام به فروش عمده لوازم آرایشی و بهداشتی نموده اند. فروشگاه اینترنتی آجی گل مرکز پخش عمده لوازم آرایشی در تهران با دارا بودن کادری مجرب و حرفه ای تلاش کرده تا بازار سنتی محصولات آرایشی را در دسترس عموم قرار دهد.

شرکت پخش آرایشی بهداشتی در تهران

 

پخش عمده لوازم آرایشی در تهران: بازار لوازم آرایشی در تهران مرکز فروش عمده لوازم آرایشی و بهداشتی در ایران  حتی خاور میانه می باشد ، با توجه به مصرف بیش از اندازه لوازم آرایشی در ایران را اندازی  یک فروشگاه کوچک در دورترین نقاط ایران نیز میتواند سود سرشای را برای شما به ارمغان آورد ، شرط فروش بالا و سود مناسب این است که شما محصولات آرایشی را به صورت عمده واز جایی مناسب خریداری کنید، بازار پخش عمده لوازم آرایشی تهران یکی از مکان های مناسب برای خریداران عمده میباشد. در این که خرید از این بازار بسیار مرقون به صره است شکی نیست اما برای بعضی از هم وطنان عزیز طی کردن مصافت های طولانی تا تهران خود مسئله ای بسیار حائز اهمیت و پر هزینه می باشد که از نظر مالی هم دگیر به صرفه نیست برای همین ، فرشگاه اینترنتی آجی گل را برای شما راه اندازی نمودیم تا بدون سفر به تهران بتوانید محصولات آرایشی را به صورت عمده و با قیمتی حتی پایین از عمده فروشان محصولات آرایشی تهران تهیه کنید.

شرکت پخش آرایشی بهداشتی در تهران

شرکت های متعددی در ایران اقدام به پخش محصولات آرایشی و بهداشتی نموده اند. اما چرا آجی گل:

فروشگاه اینترنتی آجی گلمرکز پخش عمده و تک انواع لوازم آرایشی توانسته با مذاکره مستقیم محصولات آرایشی چندین برند معتبر را یکجا در این وب سایت بدون واسطه در اختیار شما خریدار عمده محصولات آرایشی قرارا دهد.

شما میتوانید به عنوان خریدار عمده لوازم آرایشی از هر جای ایران عزیز محصولات آرایشی را با قیمت بند گناوه از فروشگاه اینترنتی آجی گل خرید نمایید.

کانال تلگرام فروشگاه آجی گل .

پخش عمده لوازم آرایشی

 

  • شماره مجوز: 7765260014108037