رژ لب جامد راچر طرح مک

رژ جامد راچر طرح مک همراه با آینه💄 قیمت دانه ای 5،400هزار استند ۶۰عددی 322هزار💄 استند رایگان💄 در صورت انتخاب 60عدد در قسمت تعداد، استند این محصول را به صورت رایگان برای شما ارسال میکنیم
7500 تومان
حداقل سبد خرید 12

رژ لب جامد راچر :

 

بهترین پیشنهاد برای همکاران عزیز که فروشگاه لوازم آرایشی دارند .

ارایشی چینی 

در این روز های گرانی و تورم ما به شما محصولاتی را به قیمت بسیار ارزان پیشنهاد میکنیم،برای دیدن محصولات آرایشی ارزان قیمت اینجا را کلیک کنید، شما میتوانید محصولات آرایشی پیشنهاد شده را به صورت حراجی  و با سود مناسب به مشتری عرضه نمایید ، به طور مثال رژ جامد راچر طرح مک با قیمت دانه ای پنج هزار تومان برای شما بسیار ارزان و مقرون به صرفه است پوکه رژ جامد راچر بسیار شیک و حرفه ای میباشد و حتی یک آینه کوچک هم روی هر رژ قرار داده شده که مشتری میتواند از این آینه برای آرایش استفاده کند.

 

پیشنهاد اجی گل : حتما این محصول را با استند تهیه کنید ، استند چوبی این محصول با خرید شصت عدد به صورت رایگان به شما تحویل داده میشود.استند مهر شده به مارک راچر . .

 

 

 

بهترین جا برای خرید عمده لوازم آرایشی :

 

خلاصه به زبان عامیانه عرض کنم از ما دانه ای 5هزار تومن بخرید و به راحتی  دانه ای ده هزار تومن بفروشید هر رژ صد درصد سود خالص برای شما به همراه دارد ، به همین دلیل است که مارا به عنوان بهترین جا برای خرید عمده لوازم آرایشی می شناسند..

خرید عمده لوازم آرایشی ارزان قیمت از فروشگاه اینترنتی اجی گل .

 

 

     

       اینستا گرام محصولات آرایشی اجی گل                                   کانال تلگرام پخش عمده لوازم آرایشی آجیگل