فروش عمده لوازم آرایشی

پنکک ورسای دوکاره اصل | پخش ارایشی

پنکک دوکاره ورسای دارای پوشش دهی بالا و جلوه آرایشی مات مناسب پوست چرب و خشک . دارای ۸ سری رنگ مناسب انواع پوست صورت . بهترین پنکک برای آرایش های روزانه و ارایش های حرفه ای. پوشش دهی انواع لک و جوش
70000
ارسال به
*
*
روش ارسال
نام
تخمین تحویل کالا
قیمت
روش حمل و نقلی وجود ندارد

 پنکک ورسای دوکاره اصل | پخش ارایشی

 

پنکک دوکاره ورسای با حالتی پودری و فرمولاسیون ویژه ای که دارد می تواند انواع عیوب صورت را به سادگی برطرف کند و همچینین به خانوم هایی که دارای صورتی چین و چروک می باشند ظاهری صاف و آرایشی طبیعی می بخشد ، پنکک ورسای اصل مناسب انواع پوست خشک و مرطوب می باشد و به صورت معجزه آسایی سطح پوست صورت را صاف و یکنواخت نشان میدهد همچنین این محصول دارای دوام بالایی بوده و مناسب استفاده روزانه و گریم های حرفه ای می باشد.

پنکک ورسای اصل  با یک فرمولاسیون بسیار حرفه ای و خاصی که دارد از تعریق پوست صورت نیز جلوگیری میکند و پوست شما به راحتی می توان تنفس خود را حفط کند این عامل موجب شادابی پوست صورت و همچنین دوام آرایشمی شود.

پنکک ورسای یک پنکک مناسب پوست چرب می باشد و همچنین فاقد ضد آفتاب است . وزن این محصول حدود ۸۰ گرم است.

قیمت پنکک ورسای 

<h۳ style="text-align: right;">بهترین روش برای انتخاب یک پنکک خوب :</h۳> <h۳ style="text-align: right;"> </h۳>

اگر جز ان دسته از خانوم هایی می باشید که پوست صورت شما چرب است سعی کنید که محصولی را انتخاب کنید که فاقد چربی باشد برای خانم هایی با پوست چرب پنکک دوکاره ورسای گزینه مناسبی می باشد در قدم بعدی سعی کنید را انتخاب کنید که شماره رنگ ان با صورت شما همانگ باشد هدف از ارایش و استفاده پنکک برطرف کردن عیوب صورت است نه تغییر رنگ چهره .

<h۲ style="text-align: right;">رنگ بندی پنکک ورسای :</h۲>

پنکک ورسای جز یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین پنکک های صورت در ایران می باشد این محصول که به عنوان یک پنکک دوکاره شناخته می شود دارای ۸تناژ رنگ بندی می باشد و وزن آن ۱۹ گرم می باشد  پوشش دهی پنکک دوکاره ورسای بسیار بالا و دوام ان هم مناسب ارایش حرفه ای و روزانه می باشد .

<h۲ style="text-align: right;">پرفروش ترین رنگ پنکک ورسای :</h۲>

 بهترین رنگ پنکک ورسای با توجه به سفارشات سال گذشته  فروشگاه اینترنتی اجی گل و همچنین درخواست مکرر شما عزیزان پنکک ورسای شماره ۵۰۳ می باشد .

 پنکک ورسای شماره ۵۰۳ مناسب انواع رنگ پوست  می باشد و جز پرفروش ترین رنگ این محصول می باشد ،خرید اینترنتی پنکک ورسای اصل از فروشگاه اجی شگ و کانال تلگرام محصولات آرایشی اجی گل .

 

ورسای 

<h۲ style="text-align: right;">اموزش تخیص پنکک تقبی ورسای از مدل اصلی :</h۲>

با توجه به این مورد که  این روز ها محصولات ارایشی به صورت بی رویه  قاچاق میشود و هر محصولی با توجه به تمام خصوصیات فزیکی ان را کشور چین تولید میکند باید در هنگام خرید لوازم آرایشی بسیار دقیق بود مخصوصا پنکک و کرم پودر که رابطه مستقیمی با سلامتی و زیبایی و هزینه دارند قبل از خریدن هر محصول اول به یک فروشگاه معتبر سر بزنید حتما پنکک ورسای اصل را از یک فروشگاه و یایم فروشگاه اینترنتی معتبر خریداری کنید.

<h۱ style="text-align: right;">خرید اینترنتی پنکک ورسای اصل :</h۱>

قیمت پنکک ورسای اصلی با توجه به نرخ دلار بالا می باشد و از تخفیف پایینی برخوردار می باشد هر موقع پنکک ورسای را با قیمت پایین خریداری نمودید یعنی قیمتی کمتر از ۶۰هزار تومان مطمئن باشید که محصول خریداری شده تقلبی می باشد البته همه جا قیمت پایین دلیلی بر تقلبی بود و یا قیمت بالا پنکک ورسای دلیل بر اصلی بودن ان نیست.

 

مرحله دوم تشخیص پنکک ورسای اصلی از تقلبی و یا کلا هر محصول ارایشی  اصلی از تقلبی چک کردن بارکد محصول می باشد سعی کنید بار کد ان محصول را با یک نرم افزار بار کد اسکنر چک کنید بعد از اسکن کردن کد محصول با نرم افزارهای اسکن عکس محصول خریداری شده باید در گوگل ایمج بالا بیاد.

حتما دقت کنید بار کد محصول شما  از سمت چپ با شماره ۶۹۰تا ۶۹۵شروع نشود زیرا این شماره کد کشور چین می باشد هر جا این کد را دیدید بدانید محصول ساخت کشور چین  می باشد .

خرید اینترنتی پنکک ورسای

<h۱ style="text-align: right;">فروش عمده لوازم آرایشی بانه :</h۱> <h۱ style="text-align: right;"> </h۱>

فروشگاه اینترنتی اجی گل اولین وب سایت پخش  آرایشی پنکک ورسای دوکاره را با قیمت پخش  و با کمترین هزینه ارسال در مدت ۲۴ساعت درب منزل و یا محل کار به شما تحویل میدهد

 

فروشگاه اجی گل اولین وب سایت پخش عمده لوازم آرایشی می باشد که موفق به در یافت نماد اعتماد الکترونیک شده.

 برای دیدن نمونه های بیشتر میتوانید وارد کانال تلگرام پخش عمده لوازم آرایشی اجی گل شوید ، کانال اینستگرام لوازم آرایشی اجی گل نیز افتتاح شد برای دیدن نمونه محصولات کلیک کنید.

پخش عمده آرایشی فانتزی . 

 

 

 

 

پنکک دوکاره ورسای با حالتی پودری و فرمولاسیون ویژه ای که دارد می تواند انواع عیوب صورت را به سادگی برطرف کند و همچینین به خانوم هایی که دارای صورتی چین و چروک می باشند ظاهری صاف و آرایشی طبیعی می بخشد ، پنکک ورسای اصل مناسب انواع پوست خشک و مرطوب می باشد و به صورت معجزه آسایی سطح پوست صورت را صاف و یکنواخت نشان میدهد همچنین این محصول دارای دوام بالایی بوده و مناسب استفاده روزانه و گریم های حرفه ای می باشد.

 

پنکک ورسای اصل  با یک فرمولاسیون بسیار حرفه ای و خاصی که دارد از تعریق پوست صورت نیز جلوگیری میکند و پوست شما به راحتی می توان تنفس خود را حفط کند این عامل موجب شادابی پوست صورت و همچنین دوام آرایشمی شود.

 

پنکک ورسای یک پنکک مناسب پوست چرب می باشد و همچنین فاقد ضد آفتاب است . وزن این محصول حدود ۸۰ گرم است.

 

 

 

بهترین روش برای انتخاب یک پنکک خوب :

 

اگر جز ان دسته از خانوم هایی می باشید که پوست صورت شما چرب است سعی کنید که محصولی را انتخاب کنید که فاقد چربی باشد برای خانم هایی با پوست چرب پنکک دوکاره ورسای گزینه مناسبی می باشد در قدم بعدی سعی کنید را انتخاب کنید که شماره رنگ ان با صورت شما همانگ باشد هدف از ارایش و استفاده پنکک برطرف کردن عیوب صورت است نه تغییر رنگ چهره .

 

<h۲ align="right">رنگ بندی پنکک ورسای :</h۲>

 

پنکک ورسای جز یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین پنکک های صورت در ایران می باشد این محصول که به عنوان یک پنکک دوکاره شناخته می شود دارای ۸تناژ رنگ بندی می باشد و وزن آن ۱۹ گرم می باشد  پوشش دهی پنکک دوکاره ورسای بسیار بالا و دوام ان هم مناسب ارایش حرفه ای و روزانه می باشد .

 

<h۲ align="right">پرفروش ترین رنگ پنکک ورسای</h۲>

 

 بهترین رنگ پنکک ورسای با توجه به سفارشات سال گذشته  فروشگاه اینترنتی اجی گل و همچنین درخواست مکرر شما عزیزان پنکک ورسای شماره ۵۰۳ می باشد .

 

 پنکک ورسای شماره ۵۰۳ مناسب انواع رنگ پوست  می باشد و جز پرفروش ترین رنگ این محصول می باشد ،خرید اینترنتی پنکک ورسای اصل از فروشگاه اجی شگ و کانال تلگرام محصولات آرایشی اجی گل .

 

 

<h۳ style="text-align: center;">پخش آرایشی آجیگل اولین وب سایت تخصصی فروش محصولات بیو آکوا.</h۳>

برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد این محصول میتوانید با شماره ۰۹۱۹۳۰۸۷۱۰۸ تماس بگیرید و یا از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید.

کانال عمده فروشی لوازم ارایشی  . عمده فروشی لوازم ارایشی اینستاگرام .

 

اینستاتلگرام ارایشی

 

 

 

 

                                                                                                                                      

WhatsApp Icon