فروش عمده لوازم آرایشی

درباره ما

امروزه با توجه به رشد بی سابقه و پرسرعت اینترنت روش های خرید در ایران و سراسر جهان نیز دگرگون شده ، هر روز تعدا بی شماری انسان این سبک خرید را تجربه میکنند و از مزایای خرید اینترنتی بهره مند می شوند.امروزه شما میتوانید برای یک خرید ساده چندین سایت وفروشگاه اینترنتی را برسی کنید و از تنوع بی نظیری که در اختیار شما است لذت ببرید.
فروشگاه اینترنتی آجی گل مرکز فروش عمده  انواع محصولات آرایشی و بهداشتی در ایران است.گروه های متنوع محصولات ما مانند انواع کرم پودر صورت،پنکک صورت،خط چشم،ماسک مو وغیره در آجی گل به شما کاربران عزیز عرضه میشود.
آجی گل با در اختیار داشتن سهم عمده ای از فروش عمده لوازم آرایشی توانسته تنوع بی نظیری را در اختیار شما قرار بدهد ما تمام تلاش خود رانموده ایم تا بتوانیم بازار سنتی لوازم آرایشی را در سراسر ایران به یک نقطه و یک مکان به نام فروشگاه اینترنتی آجی گل متصل نماییم ، دیگر نیازی نیست برای خرید عمده لوازم آرایشی به بزار بزرگ تهران سر بزنید ،اجی گل همان تنوع و همان قیمت را برای شما به ارمغان می اورد.
فروشگاه آجی گل:
ما به این مهم ایمان داریم که بانوان ایرانی زیبا هستند و باید از زیبایی خود مراقبت نمایند .
ما به این مهم رسیده ایم که میتوانیم یک بنگاه اقتصادی و تولید کار باشیم.
شما میتوانید از محصولات ما برای خود یک فرشگاه کوچک درخانه بسازید و کاسبی خود را شروع کنید مطمئن باشید از طرف آجی گل حمایت می شوید.
ما در 17مهر سال 1394دور هم جمع شدیم و وب سایت پخش عمده آرایشی بهداشتی اجیگل  را تاسیس نموده ایم دراین مسیر خون دلها خوردیم اما از پا ننشستیم.

موجیم که اسودگی ما عدم ماست..

WhatsApp Icon